9 skautų įstatas sako, kad skautas yra taupus. Dėl to siekiant taupyti savo laiką, siūlome kelis tinklapio naršymo būdus:

• Jeigu ieškote konkretaus atsakymo – patogiausias būdas pasinaudoti tinklapyje veikiančia itin patogia paieškos sistema – tiesiog įrašykite jums reikiamą raktinį žodį ir iš karto sulauksite paieškos sistemos pasiūlymų jūsų užklausai įvykdyti.
  • Jeigu užsukote į tinklapį vedini skautiško smalsumo ir žinių troškimo, siūlome jums naršyti tinklapį naudojantis specialiai sukurtomis kategorijomis, kurios nukreips jūsų smalsumą į kruopščiai sustyguotus žinių blokus.

Mums labai svarbus kiekvienas Jūsų atsiliepimas, todėl:

• Jei neradote atsakymo į jums rūpimą klausimą, būtinai apie tai informuokite tinklapio kūrybinę grupę ir net neabejojame, kad mes padarysime viską, kad jis atsirastų žinyne.
  • Turite žinių, įgūdžių, faktų, kurių nėra šiame tinklapyje? Mes mielai paviešinsime Jūsų išmintį!
  • Manote, kad tinklapyje paskelbta informacija neatitinka realybės, nesutinkate su išdėstytomis mintimis? Visuomet laukiame jūsų pastabų komentaruose!
  • Turite kitų pastabų, kaip pakelti šio žinyno vertę?